Powrót do aktualności

Rusza 3. edycja konkursu "Stypendia TZMO-Automatyka"

Rusza nabór wniosków w ramach trzeciej już edycji konkursu "Stypendia TZMO - Automatyka". Bardzo atrakcyjne stypendia czekają na studentów chcących kontynuować naukę na drugim stopniu studiów na WFAiIS UMK na kierunkach automatyka i robotyka lub informatyka stosowana.

Konkurs adresowany jest do studentów WFAiIS uczących się na czwartym roku kierunków inżynierskich, którzy są zainteresowani kontynuacją kształcenia na drugim stopniu studiów oferowanych na WFAiIS.

Nagrodę stanowią dwa stypendia naukowe w wysokości 27 000 zł brutto każde, przyznawane na okres trwania studiów drugiego stopnia (3 semestry) w latach akademickich 2017/2018 i 2018/2019.

Fundatorem nagród są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.

TZMO_logo

Udział w Konkursie polega na przedstawieniu prezentacji na temat związany z zastosowaniami współczesnych rozwiązań automatyki i robotyki w przemyśle (na wybranym przykładzie, ewentualnie przykładach) lub przedstawieniu raportu z prowadzonych prac badawczych w zakresie realizowanej pracy inżynierskiej, względnie innych badań prowadzonych przez uczestnika, które nawiązują do tematyki Konkursu.

Zgłoszenie do Konkursu polega na dostarczeniu do biura Fundacji Aleksandra Jabłońskiego, które znajduje się w budynku Instytutu Fizyki UMK przy ul. Grudziądzkiej 5 w Toruniu (pokój 414) karty zgłoszenia wraz z odpowiednimi dokumentami wskazanymi w Regulaminie konkursu.

Terminarz (UWAGA zmiana terminów):

  • nabór zgłoszeń: do 8 stycznia 2020 r. do godz. 23:59  do 21 stycznia 2020 do godz. 15:00
  • ogłoszenie listy finalistów: 10 stycznia 2020 r.  23 stycznia 2020
  • finał i ogłoszenie wyników: 16 stycznia 2020 r. 30 stycznia 2020

Szczegóły dotyczące Konkursu:

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia czytelnie, drukowanymi literami.

Zapraszamy do udziału w Konkursie! 

Powrót do aktualności